KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354481

nr 1235 4481

Jarl, orientaliskt motiv, signerad. Olja på duk, 29x24

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:45:36

14/2 20:08:24 1      Vinnande bud