KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13588439

nr 1358 8439

Jan Naliwajko

(f. 1938), Sverige

Oljemålning, Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad. Olja på duk, 22x22 cm

Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:37:40

29/10 11:07:18 1      Vinnande bud

Jan Naliwajko

Läs mer om Jan Naliwajko