KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10649084

nr 1064 9084

J F Ellis, Hamn i Neapel, signerad, 35x42

Konditionsrapport: krackeleringar, färgbortfall

Utrop:

1.000 kr

Såld:

11.000 kr

måndag 24 oktober 2016
kl 20:31:25