KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455509

nr 1245 5509

Ivar Morsing (f. 1919), Sverige. Kyrka, 1945. Olja på duk, signerad, 64x80

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:00:08

29/3 23:47:58 1      Vinnande bud
1/4 18:35:33 1      Vinnande bud