KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636453

nr 1363 6453

Ingrid Nordström

(1933-2004), Sverige

Oljemålning, Ingrid Nordström (1933-2004), Sverige. Kvinna. Signerad. Olja på duk, 46x38cm

Ingrid Nordström, svensk bildkonstnär född 1933, död 2004.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:10:32

26/11 20:59:35 1      Vinnande bud

Ingrid Nordström

Läs mer om Ingrid Nordström