KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343149

nr 1234 3149

Ihsan Aydin, komposition med figurer, "Brotning". Signerad, Olja på duk, 52x61

Konditionsrapport: fläckar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:08:27

6/2 18:21:36 1      Vinnande bud