KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13384051

nr 1338 4051

Hjalmar Rautiainen

(1879-1961), Finland

Oljemålning, Hjalmar Rautiainen (1879-1961), Finland. Självporträtt. Signerad, olja på pappannå, 24x19 cm

Hjalmar Rautiainen, finländsk bildkonstnär född 1879, död 1961.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:19:19

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hjalmar Rautiainen

Läs mer om Hjalmar Rautiainen