KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13601167

nr 1360 1167

Harald Sandberg

(1912-1983), Sverige

Oljemålning, Harald Sandberg (1912-1983), Sverige. Marin. Signerad, daterad -56. Olja på duk, 46x55 cm

Ivar Harald Sandberg, svensk bildkonstnär född 1912, död 1983.

måndag 16 november 2020
kl 18:57:20

Harald Sandberg

Läs mer om Harald Sandberg