KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343341

nr 1234 3341

Hans Löfgren

(f. 1955), Sverige

Oljemålning, Hans Löfgren (f. 1955), Sverige. Stilleben, signerad HL. Olja på pannå, 31x21 cm

Hans Löfgren, svensk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:35:57

Hans Löfgren

Läs mer om Hans Löfgren