KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385209

nr 1338 5209

Hans Johansson, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 54x45 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 27 juli 2020
kl 21:05:31

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor