KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12931051

nr 1293 1051

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Oljemålning, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Syndafallet". Monomgramsignerad -90, olja på duk, 100x130 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:29:52

     150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     250 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     900 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     1.100 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     1.300 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     1.500 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg