KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12931056

nr 1293 1056

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Oljemålning, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Polisspåret". Monogramsignerad -95. Ej ram, olja på duk, 50x40 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:36:16

     150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     250 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg