KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12931048

nr 1293 1048

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Oljemålning, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. Betongkoloss vid vatten. Monogramsignerad, olja på duk, 50x70 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:21:20

     350 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     800 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     1.000 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     1.300 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg