KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038440

nr 1303 8440

H Törnqvist, "Fyrmastade barken Passat", signerad. Olja på duk, 41x61 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:05:05