KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354397

nr 1235 4397

Gurli Kuylenstierna

(1866-1957), Sverige

Oljemålning, Gurli Kuylenstierna (1866-1957), Sverige. Sommarblommor i vas, signerad, 1940. Olja på pannå, 32x40

Konditionsrapport: fläckar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:34:24

13/2 20:07:42 1      Vinnande bud

Gurli Kuylenstierna

Läs mer om Gurli Kuylenstierna