KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095293

nr 1309 5293

Gunvor Enqvist

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Gunvor Enqvist (f. 1944), Sverige. Komposition. Signerad. Olja på duk, 65x54 cm

Gunvor Enqvist, svensk konstnär född 1944.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 24 februari 2020
kl 19:44:10

Gunvor Enqvist

Läs mer om Gunvor Enqvist