KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12892330

nr 1289 2330

Gunnar Zetterström

(1902-1965), Sverige

Oljemålning, 2 st, Gunnar Zetterström (1902-1965), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 32x40cm

Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:03:41

14/11 14:27:01 1      Vinnande bud

Gunnar Zetterström

Läs mer om Gunnar Zetterström