KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12678027

nr 1267 8027

Gunnar Torhamn

(1894-1965)

Oljemålning, Gunnar Torhamn (1894-1965), Skördearbete, signerad. Olja på pannå, 58x72 cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

5.800 kr

måndag 5 augusti 2019
kl 19:53:28