KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342299

nr 1234 2299

Gunnar Ruda

(1887-1948)

Oljemålning, Gunnar Ruda (1887-1948), Bymotiv. Signerad, daterad -47. Olja på duk, 37x54

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:27:39

11/2 18:17:06 1      Vinnande bud