KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12793012

nr 1279 3012

Gunnar Hållander

(1915-1980), Sverige

Oljemålning, Gunnar Hållander (1915-1980), Sverige. "Gröna äpplen". Monogramsignerad. Olja på duk, 21x34 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:54:17

30/9 18:42:27 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Gunnar Hållander

Läs mer om Gunnar Hållander