KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577168

nr 1257 7168

Gunnar Allvar

(1922-2003), Sverige

Oljemålning, Gunnar Allvar (1922-2003), Sverige. Landskap, signerad. Olja på duk, 45x60

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 maj 2019
kl 20:35:42

27/5 19:40:54 1      Vinnande bud

Gunnar Allvar

Läs mer om Gunnar Allvar