KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577168
nr 1257 7168
Gunnar Allvar
(1922-2003), Sverige
Oljemålning, Landskap, signerad. Olja på duk, 45x60
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:35:42
27/5 19:40:54
Gunnar Allvar
Läs mer om Gunnar Allvar