KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756235

nr 1275 6235

Greta Gerell

(1898-1982), Sverige

Oljemålning, Greta Gerell (1898-1982), Sverige. Kustlandskap, signerad. Olja på pannå, 34x41 cm

Greta Gerell, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1898, död 1982.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:40:54

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Greta Gerell

Läs mer om Greta Gerell