KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455058

nr 1245 5058

Gösta Sundvall

(1900-1957), Sverige

Oljemålning, Gösta Sundvall (1900-1957), Sverige. Skeppsholmen. Signerad. Olja på duk, 45x64 cm

Gösta Sundvall, svensk målare född 1900 i Stockholm, död 1957.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:23:48

28/3 14:57:37 1      Vinnande bud

Gösta Sundvall

Läs mer om Gösta Sundvall