KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713005

nr 1271 3005

Gösta Gustavson

(1931-2008), Sverige

Oljemålning, Gösta Gustavson (1931-2008), Sverige. Maria Prästgårdsgata, Stockholm. Signerad, daterad 1995. Olja på duk, 19x23 cm

Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.

Utrop:

2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.500 kr (per 01:25:57)
Uppdatera
Visning

fredag 23/8, lördag 24/8, söndag 25/8 och måndag 26/8

Auktionen
avslutas:

måndag 26 augusti kl 19:30:56

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
22/8 17:45:50 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gösta Gustavson

Läs mer om Gösta Gustavson