KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713005

nr 1271 3005

Gösta Gustavson

(1931-2008), Sverige

Oljemålning, Gösta Gustavson (1931-2008), Sverige. Maria Prästgårdsgata, Stockholm. Signerad, daterad 1995. Olja på duk, 19x23 cm

Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:38:30

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gösta Gustavson

Läs mer om Gösta Gustavson