KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713030

nr 1271 3030

Gösta Gustavson

(1931-2008), Sverige

Oljemålning, Gösta Gustavson (1931-2008), Sverige. Motiv från Slussen. Olja på duk, 17x20 cm. Signerad

Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

8.200 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:33:21

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gösta Gustavson

Läs mer om Gösta Gustavson