KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038143

nr 1303 8143

Gittan Hasselqvist. Signerad, 1994. Olja på duk, 32x45cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:53:19

25/1 16:42:22 1      350 kr
27/1 18:48:18 2      Vinnande bud