KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038176

nr 1303 8176

G Sundberg, signerad, Stadsmotiv. Olja på duk, 29x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:02:57

23/1 12:05:09 1      100 kr
27/1 17:41:36 2      Vinnande bud