KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455236

nr 1245 5236

G Johansson, Stilleben. Olja på duk, signerad. 47x66

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:47:33