KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12109168

nr 1210 9168

Frida Nyquist

(f. 1981), Sverige

Oljemålning, "Deep talk", 2018. Signerad, daterad -18. Akryl på duk, 60x50 cm

Frida Nyquist, svensk lärare bildkonstnär född 1981.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 oktober 2018
kl 18:06:19

15/10 13:49:20 1      900 kr
15/10 18:01:19 2      Vinnande bud

Frida Nyquist

Läs mer om Frida Nyquist