KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746590

nr 1274 6590

Frans Gard

(1892-1978), Sverige

Oljemålning, Frans Gard (1892-1978), Sverige. Signerad. Olja på duk, 43x63cm

Frans Gard, född 1892 i Görlunda, Närke, död 1978, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 september 2019
kl 19:08:52

9/9 12:38:53 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Frans Gard

Läs mer om Frans Gard