KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12684482

nr 1268 4482

Fanny Klingbom

(1861-1926), Sverige

Oljemålning, Fanny Klingbom (1861-1926), Sverige. Danviken. Signerad, daterad 1915. Olja på duk, 55x76 cm

Fanny Klingbom, svensk bildkonstnär född 1861, död 1926.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 augusti 2019
kl 18:39:32

10/8 19:34:36 1      100 kr
12/8 12:47:23 2      Vinnande bud

Fanny Klingbom

Läs mer om Fanny Klingbom