KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12684482

nr 1268 4482

Fanny Klingbom

(1861-1926), Sverige

Oljemålning, Fanny Klingbom (1861-1926), Sverige. Danviken. Signerad, daterad 1915. Olja på duk, 55x76 cm

Fanny Klingbom, svensk bildkonstnär född 1861, död 1926.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 augusti 2019
kl 18:39:32

10/8 19:34:36 1      100 kr
12/8 12:47:23 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Fanny Klingbom

Läs mer om Fanny Klingbom