KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342151

nr 1234 2151

Evald Kallstenius (1898-1957), "Sensommardag". Signerad, daterad 1935. Olja på pannå, 37x44

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:19:47