KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12321009

nr 1232 1009

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Oljemålning, Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, Figur, olja på pappskiva, 103x72

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

8.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 28 januari 2019
kl 20:25:23

28/1 20:20:23 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 28 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg