KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487377

nr 1248 7377

Erika Bengtsdotter

(f. 1955), Sverige

Oljemålning, Erika Bengtsdotter (f. 1955), Sverige. Stilleben. Signerad. Olja på duk, 81x85 cm

Erika Bengtsdotter, svensk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 april 2019
kl 19:05:43

Erika Bengtsdotter

Läs mer om Erika Bengtsdotter