KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757150

nr 1275 7150

Erik Jerken

(1898-1947), Sverige

Oljemålning, Erik Jerken (1898-1947), Sverige. Signerad. Olja på pannå. Motivet: 53x44cm

Erik Jerken, född 1898 i Stockholm, död 1947, svensk målare.

Utrop:

300 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 21:59:39)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 19:13:55

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Erik Jerken

Läs mer om Erik Jerken