KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027070

nr 1302 7070

Erich Lamm. Signerad. Stockholm. Olja på duk, 54x65 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:03:07

19/1 14:35:15 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm