KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12863005

nr 1286 3005

Eric Detthow

(1888-1952), Sverige

Oljemålning, Eric Detthow (1888-1952), Sverige. Blomsterstilleben, signerad. Olja på duk, 62x44 cm

Eric Detthow, svensk målare född 1888, död i Stockholm 1952.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:30:22

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Eric Detthow

Läs mer om Eric Detthow