KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12863005

nr 1286 3005

Eric Detthow

(1888-1952), Sverige

Oljemålning, Eric Detthow (1888-1952), Sverige. Blomsterstilleben, signerad. Olja på duk, 62x44 cm

Eric Detthow, svensk målare född 1888, död i Stockholm 1952.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:30:22

Eric Detthow

Läs mer om Eric Detthow