KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12911510

nr 1291 1510

Elise Goebeler

(1847-1913), Tyskland

Oljemålning, Elise Goebeler (1847-1913), Tyskland. Flickporträtt. Signerad. Olja på duk. Olja på pappannå, 34x26 cm

Elise Goebeler, tysk bildkonstnär född 1847, död 1913.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:54:07

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Elise Goebeler

Läs mer om Elise Goebeler