KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12911510

nr 1291 1510

Elise Goebeler

(1847-1913), Tyskland

Oljemålning, Elise Goebeler (1847-1913), Tyskland. Flickporträtt. Signerad. Olja på duk. Olja på pappannå, 34x26 cm

Elise Goebeler, tysk bildkonstnär född 1847, död 1913.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:54:07

Elise Goebeler

Läs mer om Elise Goebeler