KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455235

nr 1245 5235

Eliasson, Landskap, signerad. Olja på pannå, 42x60

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:42:04

28/3 18:22:31 1      Vinnande bud