KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12453140

nr 1245 3140

Einar Palme

(1901-1993), Sverige

Oljemålning, Einar Palme (1901-1993), Sverige. Signerad, daterad -45. Olja på pannå, Hamnmotiv, 45x37

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:03:15

31/3 18:02:26 1      Vinnande bud

Einar Palme

Läs mer om Einar Palme