KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13183125

nr 1318 3125

Edward Kieltyka (1920-1988), Porträtt. Signerad a tergo. Olja på pannå, 46x38 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:40:37

6/4 14:12:26 1      Vinnande bud