KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038032

nr 1303 8032

Edvin Ollers

(1888-1959), Sverige

Oljemålning, Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Sydländskt landskap. Signerad, daterad 1938. Olja på pannå, 26x34 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:41:16

Edvin Ollers

Läs mer om Edvin Ollers