KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343147

nr 1234 3147

Edvin Ollers

(1888-1959), Sverige

Oljemålning, Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Orientaliskt gatumotiv, 1929, Signerad. Olja på pannå, 54x45

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:03:51

Edvin Ollers

Läs mer om Edvin Ollers