KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13199066

nr 1319 9066

Edvard Wallenqvist

(1894-1986), Sverige

Oljemålning, Edvard Wallenqvist (1894-1986), Sverige. "Interiör med Marga". Signerad, Osloutställningen 1948. Olja på duk, 73x73 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 13 april 2020
kl 19:26:49

Edvard Wallenqvist

Läs mer om Edvard Wallenqvist