KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757006

nr 1275 7006

Ebba Calwagen-Hertel

(1898-1969), Sverige

Oljemålning, Ebba Calwagen-Hertel (1898-1969), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 71x58

Ebba Calwagen-Hertel, svensk målare född 1898, död 1969 .

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:21:39

Ebba Calwagen-Hertel

Läs mer om Ebba Calwagen-Hertel