KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13058416

nr 1305 8416

E Olsson, Nytorget, signerad. Olja på duk, 64x72 cm

Konditionsrapport: skadad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:11:51

31/1 16:18:08 1      Vinnande bud