KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038173

nr 1303 8173

Donald William-Olsson

(1889-1961), Sverige

Oljemålning, Donald William-Olsson (1889-1961), Sverige. "Långviksskär", monogram signerad. Olja på duk, 37x45cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:20:20

Donald William-Olsson

Läs mer om Donald William-Olsson