KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343343

nr 1234 3343

Curt Viberg

(1908-1969), Sverige

Oljemålning, Curt Viberg (1908-1969), Sverige. Religiöst motiv. Signerad. Olja på pannå, 71x71 cm

Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:39:36

11/2 18:31:58 1      Vinnande bud

Curt Viberg

Läs mer om Curt Viberg