KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455313

nr 1245 5313

Curt Agge

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Curt Agge (f. 1929), Sverige. Kust, signerad. Olja på duk, 60x72

Curt Agge, född i Njurunda 1929, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:31:45

Curt Agge

Läs mer om Curt Agge