KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13036073

nr 1303 6073

Conny Ahlgren, Signerad C-WA. Olja på pannå, 73x91 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:06:52

21/1 10:24:26 1      350 kr
27/1 19:01:15 2      Vinnande bud